Garantili SEO

  Bize Ulaşın


  Garantili SEO, web sayfalarınızın popüler arama motorlarında ve özellikle de Google’da rakiplerinize istinaden daha başarılı olması amacıyla almış olduğunuz SEO hizmeti desteğinin sonuçları için önceden verilmiş sözlü veya yazılı teminattır.

  Değerli takipçilerimiz, terim anlamının dışına çıkacak olursak günümüz popüler arama motoru kurallarına istinaden garantili SEO çalışmaları çok da mümkün değildir. Sizlere biz dahil hiçbir SEO firması ilk sıra, ikinci sıra ve üçüncü sıra gibi kesin ve %100 garantiler veremezler (bazı durumlar hariç). Unutmamak gerekir ki bizler sadece SEO uzmanlarıyız arama motorları ile gizli anlaşmalarımız veya sihirli bir değneğimiz maalesef yok.

  Biz günümüz popüler arama motoru algoritmalarını yakından takip ediyor ve bu algoritmik kurallara istinaden web sayfalarınız için doğruluğundan emin olduğumuz organik SEO çalışmalarını sürdürüyoruz. Benzersiz ve istikrarlı SEO çalışmalarımız sonucunda şüphesiz çalışmalarımızdan aksiyon alacağınızın garantisini veriyoruz.

  SEO çalışması kapsamında bizi rakiplerimizden ayıran en önemli ayrıntıların başında yapmış olduğumuz sürdürülebilir ve bütünsel SEO çalışmaları gelmektedir. Kısaca özetlemek gerekirse, 3-5 anahtar kelimenizde web sayfalarınızı başarıya ulaştırmak yerine; site bazlı bütünsel çalışmalar sağlayarak web sayfalarınızın bütün anahtar kelimelerinde arama motorları tarafından keşfedilebilir olmasını sağlıyoruz.

  Ancak bazı durumlarda çalışma öncesi garanti verilebilir. SEO çalışması yapılacak olan web sayfası dijital rekabetin çok düşük olduğu bir alanda hizmet veriyorsa hedeflenen anahtar kelime veya kelime gruplarında ilk sayfa garantili SEO hizmeti vermek mümkündür. Örnek verecek olursak Furkan GÖKÇÖL ve haberler kelimesini ele alalım. Furkan GÖKÇÖL kelimesinin rekabeti ile haberler kelimesinin rekabeti aynı olmadığından Furkan GÖKÇÖL kelimesinde bir web sayfası için ilk sayfa ya da ilk üç sıra garantisi verebilmek mümkünken haberler kelimesi için verilebilecek garanti çoğu durumda yükselme ve performans garantisi olacaktır.

  Garantili SEO adı altında hizmet almadan önce:

  • Şu kadar sürede x kelimelerinde kesinlikle ilk sırada olursunuz.
  • Biz Google ortağıyız SEO çalışmalarını garantili olarak yaparız.
  • Biz siyah şapka SEO çalışmaları ile çok hızlı bir şekilde başarılı olmanızı sağlıyoruz.

  Bu üç klasik cümleyi duyduğunuzda hızlı bir şekilde telefonu kapatmanızı öneriyoruz. Dilerseniz dönüşüm odaklı SEO çözümlerimiz hakkında sizlere detaylı bilgi verebilmemiz için buraya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize şimdi ulaşabilirsiniz.